Surprize și daruri pentru copiii de la Centrul Delfinul

Apropierea zilei de 1 iunie a adus o mulțime de surprize pentru copiii de la Centrul Delfinul pentru copii cu autism. Bunii noștri prieteni, elevii Școlii Miron Costin, alături de profesorul Iulian Patriche, au venit în vizită și au adus o pizza delicioasă de la Osteria Roma. Micuții au savurat-o așa cum trebuie iar apoi…au urmat alte surprize! Mădălina Rotaru a venit și le-a oferit tuturor câte un exemplar cu autograf din cartea proaspăt apărută, „În grădina de la moară”! Bucuria a fost completată de cadourile primite de la prietenii și colaboratorii Betaniei de la Simba Invest. La final…un tort delicios, savurat de toată lumea pe acorduri deja celebre: Oac-oac diri diri dam!

Mulțumim Simba Invest, mulțumim Școala Miron Costin și mulțumim Mădălina Rotaru! Suntem mândri de prieteni ca voi!

Echipa Asociației Betania